Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Suthsexe (Anglia)

Halucynogenne wyzwanie w Suthsexe, walka z bestiami, Jotun-Guld.

Region Suthsexe w Assassin's Creed Valhalla to kolejne miejsce, w którym znajdziesz aktywność z muchomorem. W tej części mapy - podobnie jak w Lincolnscire - nie przyjdzie ci jednak rozwiązywać żadnej zagadki, a walczyć. Z tej strony dowiesz się gdzie znajduje się muchomor i jak pokonać wrogów.

By rozpocząć tę aktywność, udaj się do wschodniej części regionu Suthsexe (1), na wschód od Opactwa Cicestre. Tam, pośród białych kwiatów, znajdziesz muchomora (2), z którym wejść musisz w interakcję.

556_acvalhalla_muchomor_suthsexe

Po krótkiej chwili pojawi się grupa wilków i niedźwiedź, których musisz pokonać. Dodatkowo, jeśli zadasz odpowiednio dużo obrażeń niedźwiedziowi i jednemu z wilków, zmienią oni swoją postać na ludzką. Dla przykładu, niedźwiedź przemieni się w Jotun-Gulda (3), wroga wyposażonego w długą broń drzewcową.

557_acvalhalla_muchomor_suthsexe

W pierwszej kolejności zajmij się właśnie niedźwiedziem / Jotun-Guldem. Gdy go pokonasz, rozpraw się pojedynczo w wilkami. Gdy wszyscy wrogowie padną, aktywność dobiegnie końca, a twoja postać wróci do świata realnego.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami