Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Lincolnscire (Anglia)

Lokalizacja wszystkich broni i zbroi w angielskim regionie Lincolnscire.

Jak w każdym regionie w Assassin's Creed Valhalla, w angielskim Lincolnscire czeka na ciebie kilka skrzyń z wyposażeniem, gdzie znajdziesz bronie i elementy pancerza. Z tej strony dowiesz się, gdzie ukryte są te skarby i jak się do nich dostać. Do znalezienia jest tutaj łącznie pięć tego typu przedmiotów.

Wyposażenie #1 - Zbroja Galloglachów

Pierwsza skrzynia z wyposażeniem ukryta jest w południowej części regionu (1), w Kryjówce bandytów w Spalding. By dostać się do skarbu, musisz zneutralizować Miotacza (2) i zabrać klucz z jego ciała.

537_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Po wszystkim przejdź do północnej części kryjówki, gdzie znajdziesz drzwi (3). Otwórz je przy pomocy klucza i ze skrzyni wewnątrz zbierz Zbroję Galloglachów.

538_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Wyposażenie #2 - Karwasze Galloglachów

Drugi przedmiot, a zarazem kolejny element zestawu Galloglachów ukryty jest w mieście Lincoln (4). W jego północnej części znajdziesz wejście (5) do koszar wroga. Przejdź przez nie, odbij w lewo i na końcu pomieszczenia otwórz skrzynię z Karwaszami Galloglachów.

539_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Wyposażenie #3 - Długi łuk

Kolejny element wyposażenia znajduje się na wschód od miasta Lincoln, tuż obok wyposażenia #2. Znajdziesz tam wejście do Grzmiących Źródeł Meg (6). Wskocz do wody, wpłyń do jaskini i przejdź do dalszej części po lewej stronie (7).

540_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Po chwili marszu dotrzesz do Kanałów pod Starym Lincoln. Odbij w prawo od wejścia i spójrz na dół - pod tobą będzie skrzynia z wyposażeniem (8).

541_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Wyposażenie #4 - Nogawice Galloglachów

Przedostatni przedmiot znajdziesz w Zamku Bolin (9), na wschód od miejsca, w którym było wyposażenie #3. Przejdź przez północną bramę i wejdź do budynku (10) ustawionego zaraz przy wejściu. Wyeliminuj znajdujących się tam wrogów i otwórz skrzynię, by zebrać Nogawice Galloglachów.

542_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Wyposażenie #5 - Halabarda bojowa

Piąty i ostatni element wyposażenia czeka na ciebie w północno-wschodniej części Lincolnscire (11), przy Źródle Świętej Heleny. Na miejscu znajdziesz obóz wrogów. Wśród nich będzie Lucian (12), który przenosi klucz.

543_acvalhalla_wyposazenie_bron_pancerz_lincolnscire

Załatw wroga i zabierz klucz z jego ciała, a następnie wejdź do obozu i otwórz skrzynię ustawioną w samym jego centrum. Z wnętrza wyciągniesz Halabardę bojową.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami