Assassin's Creed Valhalla - Skradziony król: odszukaj Gwilima

Infiltracja obozu.

Po ukończeniu zadania Zagadki i wskazówki masz udać się na spotkanie z Modron. Jej lokalizacja jest oznaczona bezpośrednio na mapie świata i na twoim radarze.

Porozmawiaj z wiedźmą, a powie ci, gdzie jest przetrzymywany Tewdwre i gdzie jest Gwilim. Zaprowadzi cię prosto do obozu wroga - dojedziecie tam konno. Zbliż się do obozu i użyj kruka. Zobaczysz wejście, a także chatkę (1), w której jest przetrzymywany więzień.

krol1

Twoim celem jest po prostu dotarcie do tej chatki i zabranie zakładnika. Co ważne, nie musisz się skradać, bo przy wychodzeniu z więźniem i tak będziesz musiał atakować wrogów - więc lepiej zrobić to od razu.

Wejdź przez główną bramę i rozpraw się ze wszystkimi przeciwnikami. Potem idź po Tewdwre'a (2), a po scence z rozmową wynieś go poza obóz - możecie iść skrótem pod palisadą (3).

krol2

Później wystarczy tylko, że na ścieżke skręcisz w prawo i pójdziesz do przodu. Kilkaset metrów dalej, przy drzewie, czeka Modron. Połóż nieprzytomnego obok niej, a zacznie się rozmowa.

krol3

Gdy porozmawiacie, misja zakończy się. Musisz wracać do miasteczka.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Zdradzona miłość: Cynon w kościele

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Zagadki i wskazówki: poszukiwania i druid

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami