Destruction AllStars - jak biegać po ścianach

Wallrunning. Kiedy i gdzie.

Kiedy wyskoczymy z pojazdu w Destruction AllStars możemy nie tylko biegać po arenie, skakać, wskakiwać na pojazdy wroga, ale też biegać po niektórych ścianach.

Najczęściej biegać możem tylko po specjalnie przygotowanych, zawieszonych w powietrzu ścianach, na których widać ikonę biegnącego ludzika (1).

bieganie2

Poza tym, czasem można też przebiec się po ekranie (2) lub innym płaskim obszarze. Nigdy nie można natomiast biegać po samej ścianie otaczającej całą arenę.

Wallrunning przydaje się jednak tylko w pierwszym przypadku. Tak naprawdę bieganie po ścianach służy tylko temu, żebyśmy mogli zebrać różowe odłamki, przyspieszające ładowanie umiejętności. W innych przypadkach bieganie po ścianach nie ma żadnych zalet i nic nam nie daje.

bieganie1

By biec po ścianie, po prostu skocz w jej stronę i trzymaj analog wychylony do przodu. Postać sama przyklei się do powierzchni i pobiegnie kawałek po niej. Dystans wallrunningu jest jednak krótki, a na końcu trzeba jeszcze wyskoczyć, by się odbić - a nie spaść od razu na ziemię.

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destruction AllStars - wyskakiwanie z pojazdu i katapultowanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami