Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destruction AllStars - Carnado (Szrotnado): zasady, jak grać

O co chodzi w trybie z tornado.

Szrotnado (po angielsku Carnado) to pierwszy tryb drużynowy w Destruction AllStars z PS5. Celem jest tutaj zbieranie zębatek i wrzucanie ich do tornada, które znajduje się na środku areny.

Zębatki zdobywamy poprzez uderzanie swoim pojazdem w auta przeciwników. Na górze ekranu przez cały czas widać (1), ile zębatek masz akurat przy sobie. Tornado (2) jest widoczne cały czas.

Kiedy warto wjeżdżać do tornada? Kiedy masz więcej niż 10-15 zębatek. Zbieranie ich zajmuje trochę czasu, a więc jeśli będziesz wjeżdżał w tornado po zebraniu 5 zębatek, to spędzisz dużo czasu na zdobywaniu pojazdu - po każdym wjechaniu w tornado twoje auto rozpada się.

Pamiętaj też, żeby przytrzymywać prawy analog do przodu cały czas, gdy taranujesz inne auta. Jednorazowe wypchnięcie analoga do przodu daje mniejszy dopalacz.

W trybie Carnado nad areną są platformy, na które kierowca może się wspiąć. Tam możesz znaleźć ikony Break (2). Jeśli twoja drużyna zbierze pięć takich ikon, wszyscy towarzysze natychmiast otrzymają dostęp do swoich zdolności specjalnych.

Pamiętaj też, że możesz oszczędzić parę sekund, katapultując się z pojazdu jadącego prosto na tornado. Wystarczy tylko się rozpędzić. Ty wyskoczysz, a wóz sam wjedzie do celu.

Następnie: Destruction AllStars - Stockpile (Zbiory): jak wypełniać banki

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destruction AllStars - monety AllStars, jak zdobyć

O autorze
Komentarze