Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destruction AllStars - Gwiazdy: najlepsze postacie

Którą wybrać.

W Destruction AllStars znajdziemy aż 18 różnych bohaterów do wyboru. Każdy ma zdecydowanie inny charakter i wygląd, ale zdolności niektórych postaci są całkiem podobne.

Mimo wszystko i tak niektóre Gwiazdy są lepsze od innych. Tutaj wymieniamy cztery najlepsze postacie w grze i opisujemy, dlaczego warto grać właśnie nimi.

Na wstępie przypomnijmy tylko dla formalności, że o efektywności postaci najlepiej świadczą ich zdolności i pojazdy, aktywowane przyciskami L1 i R1.

1. Bluefang. Postać z najpotężniejszą zdolnością pojazdu w grze. Jego specjalny wóz może rozłożyć przed maską potężne, obrotowe piły, dzięki którym uderzanie we wrogów z impetem często skutkuje natychmiastowym zniszczeniem wroga - chyba że jeździ ciężkim wozem z maksymalną wytrzymałością. Zdolność postaci też jest niezła - po jej aktywacji Bluefang przewraca każdego innego kierowcę biegającego po arenie.

2. Fuego. To ognisty chłopak. Może aktywować płomienie na masce swojego pojazdu specjalnego, co pomaga zarówno w zadawaniu obrażeń innym wozom, ale też biegającym po arenie postaciom bez pojazdów. Zdolność (Łamacz) poza pojazdem aktywuje natomiast płomienie, które Fuego pozostawia po sobie na podłodze.

3. Lupita. Zwinna postać, która poza pojazdem tworzy za sobą ścieżkę zielonego ognia - wszyscy, którzy jej dotkną, zaczną się palić. Łamacz pojazdu Lupity także wytwarza za nim ognisty ślad, który zadaje spore obrażenia. To idealne zdolności, by irytować wrogów i zadawać obrażenia na całej arenie.

4. Jian. Łamacz jej pojazdu sprawia, że dookoła wozu wyrastają ostre kolce - to świetne narzędzie do zadawania obrażeń nie tylko przy taranowaniu wrogów, ale i wtedy, gdy ktoś próbuje taranować nasze auto. Łamacz postaci, dostępny poza pojazdem, rozrzuca dookoła Jian miny zbliżeniowe.

To właśnie postacie uważane obecnie za najbardziej efektywne w Destruction AllStars. Polecamy jednak po prostu uruchomić otwarty trening i na spokojnie zapoznać się z talentami wszystkich, którzy wydają się interesujący.

Następnie: Destruction AllStars - rodzaje pojazdów i różnice

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destruction AllStars - Stockpile (Zbiory): jak wypełniać banki

O autorze
Komentarze