Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destruction AllStars - rodzaje pojazdów i różnice

Wady i zalety.

Każda postać ma własny pojazd specjalny w Destruction AllStars. Najlepsze postacie z najlepszymi pojazdami (właściwie ze zdolnościami pojazdów) opisaliśmy na osobnej stronie. Tutaj natomiast opiszemy podstawowe pojazdy, dostępne od początku każdego meczu.

Kiedy rozpoczyna się runda, wszyscy skaczą na arenę. Każdy musi dobiec do pojazdu - wozy są na platformach zawieszonych w powietrzu. Możesz wybierać między trzema rodzajami aut. Są to rodzaje: lekki, średni i ciężki.

Pojazd lekki (1) jest zwinny i szybki. Najłatwiej i najszybciej można nim skręcać. Jest idealny, jeśli chcesz skupić się na nokautowaniu pilotów. Sprawdzi się też najlepiej w trybie Strefy, bo może długo manewrować między wrogimi pojazdami. Ten pojazd ma najmniejszą wytrzymałość.

Pojazd średni (2), przypomina typowego sportowego sedana. Jest najbardziej uniwersalny. Nie jest najszybszy i najbardziej wytrzymały, ale nie jest też tak wolny, jak cięższe wozy.

Pojazd ciężki (3) jest najlepszy do taranowania wrogów, bo zadaje największe obrażenia wrogim autom. Wytrzyma też najwięcej ataków, ale jest mało zwrotny. Jest więc najbardziej podatny na ataki kierowców wskakujących na nasz dach.

Pojazd specjalny przywołamy, gdy jego ikona (4) stanie się kolorowa. Wciskamy wtedy L1, a pojawi się platforma ze specjalnym pojazdem, oznaczona imieniem naszej postaci (5).

Wszystkie pojazdy Gwiazd są bardziej wytrzymałe i mocniejsze od zwykłych wozów. Kiedy jesteś w pojeździe specjalnym, możesz wciskać L1, by uruchomić specjalny Łamacz (6), czyli zdolność pojazdu.

Następnie: Destruction AllStars - wyskakiwanie z pojazdu i katapultowanie

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Destruction AllStars - Gwiazdy: najlepsze postacie

O autorze
Komentarze