Destruction AllStars - jak niszczyć pojazdy wroga

Zasady destrukcji.

Podstawą rozgrywki w Destruction AllStars z PS5 jest atakowanie i niszczenie wrogich pojazdów swoją własną maszyną. Nie jest to trudne, szczególnie gdy przyzwyczaimy się już do rozgrywki.

Wrogowie zawsze oznaczeni są na pomarańczowo. Przy każdym z wrogich pojazdów widzisz podzielony na mniejsze segmenty, biały pasek zdrowia (1).

niszczenie_1

Musisz wjeżdżać w pojazdy, by zadawać im obrażenia. Normalne uderzenia umniejszą wrogi pasek wytrzymałości, lecz najskuteczniejsze są uderzenia po użyciu dopalacza w przód (2), lub uderzenia w bok (3).

Gdy ikony tych specjalnych akcji są czerwone, możesz ich użyć. To bardzo proste - dopalacza używasz wysuwając prawy analog do przodu, a uderzenia z boku, wychylając prawy analog w lewo lub w prawo.

Dopalacz przydaje się też do ucieczki lub dogonienia kogoś, kto odjechał daleko.

Co więcej, gdy używasz dopalacza i uderzysz wroga, sam nie otrzymasz obrażeń od impaktu. Po trafieniu przeciwnika, z prawej strony ekranu zobaczysz wskaźnik (4), pokazujący ile zdrowia zabrałeś przeciwnikowi.

niszczenie_2

Warto pamiętać, że jeśli uderzysz wroga tak, że dodatkowo uderzy jeszcze w ścianę czy inną przeszkodę, otrzyma on więcej obrażeń. Dobrze wykorzystywać więc tę wiedzę, by szybko eliminować przeciwników.

Obserwuj też stale wrogów. Skup się na jednym i pomyśl, gdzie pojechać, by się z nim spotkać, przeciąć mu drogę i uderzyć - najlepsze są uderzenia w bok wrogiego pojazdu przy pełnej prędkości, bo przy nich sam otrzymujesz najmniej obrażeń (gdy nie używasz dopalacza).

Pojazd można też zniszczyć, jeśli biegamy po arenie jako bohater i uda nam się wskoczyć na jego dach, a następnie wytrzymać chwilę, by wróg nie zrzucił naszego kierowcy.

Następnie: Destruction AllStars - atakowanie pojazdów na piechotę

Spis treści: Destruction AllStars - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami