Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: pod mostem

Walka z netrunnerką Tamarą Cosby.

Pod mostem to jedna z aktywności w Cyberpunk 2077 należąca do grupy podejrzenie cyberpsychozy. Różni się od innych ze względu na przeciwnika, z którym przyjdzie ci tu walczyć. Tamara Cosby to netrunnerka, która w walce wykorzystuje haki, przez co sprawdzi się inna taktyka, niż w przypadku pozostałych psycholi.

By rozpocząć to zadanie udaj się do Santo Domingo (1), gdzie znajdziesz ogrodzony teren i wąskie wejście (2) do środka. Tutaj także podłączy się do ciebie Regina Jones i zdradzi szczegóły tej aktywności.

353_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_pod_mostem

Wejdź na ogrodzony teren i przejdź na drugą stronę. Na ziemi leżały będą zwłoki (3) netrunnera. Zbliż się i zbierz z nich dowolny przedmiot, by w pobliżu - a dokładniej za twoimi plecami - pojawiła się Tamara Cosby, twój tutejszy cel. Zwróć też uwagę na wieżyczki (4) zawieszone nad ciałem.

354_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_pod_mostem

Jeśli dysponujesz odpowiednimi hakami, możesz je zneutralizować zanim się aktywują. W przeciwnym wypadku wysuną się jak tylko dotkniesz zwłok. W takiej sytuacji postaraj się jak najszybciej dostać za osłonę.

355_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_pod_mostem

Tamara Cosby (5) to, jak zostało już wspomniane, netrunnerka. W walce polega ona na hakach i będzie nękać cię z bezpiecznej odległości, najpewniej zza osłony. Jeśli rozpocznie hakowanie, na górze ekranu pojawi się pasek postępu. To kluczowe, byś przerwał ten proces - zadając jej odpowiednią ilość obrażeń bądź rzucając jej granat pod nogi.

Rozpraw się z wieżyczkami i Tamarą, a następnie skieruj się wzdłuż trasy wyznaczonej na mini-mapie i podnieś leżącą na ziemi drzazgę. Przeczytaj jej zawartość, a następnie wyciągnij telefon, otwórz komunikator z Reginą Jones i wyślij jej wiadomość dotyczącą tej cyberpsychozy. Po chwili dostaniesz od niej odpowiedź, a samo zadanie dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami