Ukryte zdolności w Assassin's Creed Valhalla - wystarczy odłączyć internet

Dostęp do talentów zostanie w przyszłości odblokowany.

  • Gracze odblokowują ukryte talenty w AC Valhalla
  • Twórcy wprowadzą zdolności do gry oficjalnie po ich dopracowaniu

Kilka tygodni temu aktualizacja gry Assassin's Creed Valhalla wprowadziła dodatkowe talenty do drzewka rozwoju. Umiejętności szybko zostały jednak usunięte. Teraz okazuje się, że gracze mogą uzyskać do nich dostęp poprzez zerwanie połączenia z internetem.

Sposób sprawdzono w wersjach konsolowych - informuje Gamespot. Deweloperzy nie zalecają jednak korzystania z talentów, gdyż nie są one jeszcze wystarczająco dopracowane i zbalansowane.

ac_valhalla_ukryte_talenty_screen
Jeden z talentów niedostępnych przy aktywnym połączeniu z siecią

Ukryte talenty to między innymi zdolność pozwalająca automatycznie podnieść ciało wroga po cichym zabójstwie, umiejętność zapewniająca bonus do paska adrenaliny na początku każdej walki oraz skill zapewniający podnoszenie większej liczby strzał po pokonywaniu łuczników.

Wszystkie nowe zdolności trafią do gry w tradycyjnym stylu i będą dostępne tak, jak wszystkie inne w jednej z kolejnych aktualizacji. Nie sprecyzowno jednak, kiedy można się jej spodziewać.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami