Cyberpunk 2077 - Kontrakt: duże kłopoty Big Pete'a

Neutralizacja Big Pete'a.

Duże kłopoty Big Pete'a to kontrakt typu neutralizacja w grze Cyberpunk 2077. Nie ma tutaj żadnych wymagań do spełnienia, gdyż kontrakt dostępny jest od początku rozgrywki. W ramach tej aktywności musisz zinfiltrować bazę wroga i pozbyć się człowieka o ksywie Big Pete.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do południowo-wschodniej części mapy (1), na tereny pustkowia. Dotrzesz do warsztatu, przy którym zadzwoni do ciebie Dakota Smith i formalnie zleci tę misję.Dookoła warsztatu znajdziesz kilku wrogów, dlatego zdecydowanie lepszym wyborem jest podejście od tyłu budynku, gdzie czeka tylko dwóch przeciwników (2).

294_cyberpunk_2077_kontrakt_duze_klopoty_big_pete

Poczekaj aż skończą rozmowę i się rozejdą, a następnie ich wyeliminuj. Kontynuuj marsz wzdłuż ściany budynku, by dotrzeć do drzwi (3) do warsztatu.

295_cyberpunk_2077_kontrakt_duze_klopoty_big_pete

Wejdź do środka i zlokalizuj znajdującego się tutaj Big Pete'a (4). Przebywa on na parterze budynku. Twoim celem jest jego likwidacja - pozostawienie go przy życiu nic w tym wypadku nie da.

296_cyberpunk_2077_kontrakt_duze_klopoty_big_pete

Rozpraw się z wrogiem w dowolny sposób, oczyść garaż i jego okolice z przedmiotów, a następnie wyjdź po za żółtą strefę na mini-mapie. Po chwili połączy się z tobą Dakota Smith i poinformuje o zamknięciu kontraktu. Na twoje konto oczywiście wpłynie wypłata.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami