Cyberpunk 2077 - Znak Jonasza: Zuleikha, Gloria i restauracja

Pomoc w kręceniu braindansa - Pasja.

Jeśli w zadaniu dodatkowym Uliczna sprawiedliwość zdecydowałeś się wsiąść do radiowozu i kontynuować przygodę z Joshuą Stephensonem, to misja ta rozpocznie się automatycznie w trakcie jazdy.

Podczas drogi V będzie prowadził z więźniem (1) rozmowę. W jej trakcie możesz lepiej poznać motywy Joshuy - w tym celu wypytuj go o jego sposób postępowania, wyrażając przy tym zainteresowanie religią.

013

Radiowóz dotrze w końcu na miejsce. Opuść pojazd i wyrusza za Joshuą do pobliskiego domu, gdzie poznasz Zuleikhę (2). Wejdź do środka i usiądź przy stole, gdzie rozpocznie się rozmowa.

014

W jej trakcie możesz podejmować decyzję, dzięki którym będziesz mógł kontynuować misję lub zerwać stosunku z Joshuą i zakończyć zadanie przedwcześnie. Jeżeli zależy ci na pierwszym rozwiązaniu, to wybieraj opcje dialogowe (3) związane z poznaniem całej sytuacji i religijności przestępcy.

Przykładowe opcje dialogowe to: To dzięki Tobie Joshua się nawrócił?, Rzadko się spotyka prawdziwie wierzących, Wierzę, Słucham, Co chcesz osiągnąć przez ten braindance.

015

W pewnej chwili rozmowa zostanie przerwana przez Glorię (4), która wejdzie do mieszkania. Po rozmowie z nią opuść z Joshuą budynek i wróć do auta, gdzie możesz kontynuować rozmowę o ukrzyżowaniu.

016

Finalnie dotrzecie do restauracji. Przed wyjściem z auta do V podejdzie Rachel (5), która będzie próbowała przekupić bohatera, aby ten nie namieszał w głowie Joshuy. Możesz przyjąć jej propozycję, wziąć pieniądze i zakończyć zadanie lub zignorować ją i skierować się do restauracji.

017

Jeśli zdecydujesz się na drugi wariant, to wejdź do restauracji i usiądź przy stole (6), gdzie odbędzie się kolejna rozmowa. W jej trakcie należy uniknąć opcji dialogowej, która może zmienić temat rozmowy - spowoduje to zakończenie zadania. Jeśli przeprowadzisz rozmowę dobrze, to będziesz kontynuował przygodę.

018

W tym przypadku uruchomi się ostatnia misja o nazwie Pasja. W jej trakcie udaj się do studia i ponownie porozmawiaj z Joshuą, utwierdzając go w przekonaniu, aby wziął udział w nagraniu. Finalnie będziesz mógł zareagować na trzy sposoby:

  • Wziąć udział w kręceniu braindansa - przez co V sam ukrzyżuje przestępcę.
  • Wziąć udział w roli widza - bohater tylko obejrzy film.
  • Zrezygnować z projektu - V opuść studio i zakończy zadanie.

Jeśli podczas przygody namawiałeś Joshuę do wzięcia udziału w filmie i sam w nim zagrałeś, to po kilku dniach Rachel zadzwoni do V i przeleje mu kredyty na konto. Jeżeli zniechęcałeś więźnia i nagranie okazało się klapą, to otrzymasz mniejszą nagrodę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami