Cyberpunk 2077 - Anihilacja: makabryczne odkrycie

Niespodziewane samobójstwo.

Anihilacja to jedno z zadań pobocznych w grze Cyberpunk 2077, którego możesz podjąć się po ukończeniu misji głównej Trzecia część nocy i odczekaniu mniej więcej 24 godzin w grze. Jest to także zadanie rozpoczynające romans z Judy Alvarez.

Po upływie mniej więcej 24 godzin od ukończenia wspomnianego zadania (Trzecia część nocy), zadzwoni do ciebie Judy i poprosi o pomoc. Udaj się do wskazanej na mini-mapie lokacji, by dotrzeć do budynku (1), w którym jest jej mieszkanie.

170_cyberpunk_2077_anihilacja

Wejdź do budynku, wbiegnij na piętro i wykorzystaj intercom (2). Po chwili drzwi zostaną otwarte. Przejdź do mieszkania, a następnie do znajdującej się na wprost od wejścia łazienki, gdzie czekać będzie Judy.

171_cyberpunk_2077_anihilacja

W wannie leżeć będzie Evelyn Parker, którą wspólnie uwolniliście podczas wspomnianego już zadania, a która popełniła samobójstwo. Przeklikaj opcje dialogowe, a na koniec wybierz [podnieś] (3), by zabrać ciało Eve z wanny.

172_cyberpunk_2077_anihilacja

Podążaj teraz za wskaźnikiem na mini-mapie, wejdź do sypialni Judy i połóż Evelyn na łóżku (4). Poczekaj aż Judy skończy rozmawiać z policją, a następnie przeklikaj dostępne opcje dialogowe. Po wszystkim wyjdź z sypialni i zamknij za sobą drzwi, by przewinąć akcję do przodu.

173_cyberpunk_2077_anihilacja

Czeka cię jeszcze kolejna rozmowa z Judy - opcje dialogowe które wybierzesz nie mają większego znaczenia dla dalszego przebiegu zadania. Zakończ konwersację i opuść mieszkanie - czy to przez drzwi czy zeskakując z balkonu - by zakończyć to zadanie poboczne.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami