Cyberpunk 2077 - Adam Smasher

Walka z bossem.

Niezależnie od tego, jaką ścieżką zakończenia gry podążasz i kto ci towarzyszy, walka z Adamem Smasherem z każdym razem wygląda podobnie - w zakończeniu Arasaki toczy się teoretycznie w innym miejscu, ale arena walki jest zaprojektowana w bardzo podobny sposób.

Smashera trzeba trzymać na dystans, to podstawa na tym etapie starcia, gdy jest on na parterze. Dobrze jest oddalać się i strzelać z daleka, ale musisz uważać na szarżę wroga (1).

smasher1

Ważne jest też korzystanie z osłon, za które służą kolumny (2) wyrastające z podłogi. Chowaj się za nimi przed ostrzałem. To dobra okazja do rzucenia granatem bądź uleczenia się w spokoju.

smasher2

Po jakimś czasie Smasher wskoczy na balkon otaczający arenę. Stamtąd zacznie stosować atak rakietami. Czerwone znaczniki na podłodze (3) wskażą miejsce uderzenia pocisków. Oczywiście uciekaj z tych obszarów.

smasher3

Gdy boss jest na wyższym poziomie, najbezpieczniej strzelać do niego z dobrej snajperki, ewentualnie z rewolweru. Używając innych rodzajów broni możesz mieć kłopoty z szybkim zadaniem dużych obrażeń - tym bardziej że często musisz się poruszać i zmieniać pozycję.

Podczas walki na arenę wpadnie też kilku zwykłych przeciwników, w tym mały mech - pokonaj ich szybko. Nie stanowią żadnego wyzwania, tylko nieco przeszkadzają.

smasher4

Gdy wrogowie zostanie mało zdrowia, ponownie zeskoczy na dół. Nie zmieni jednak taktyki. Gdy zadasz mu dużo obrażeń, straci kończyny i wyrzutnię. Zostanie mu tylko jedna broń (4). To jednak zdradliwe - bo zadaje spore obrażenia. Uważaj i chowaj się regularnie.

smasher5

Kiedy pokonasz bossa, jeszcze chwilę z nim porozmawiasz. Potem możesz pozostawić go przy życiu, lub wykończyć. Nie ma to znaczenia. Po zakończonej walce kontynuuj misję.

Zobacz: Cyberpunk 2077 - wszystkie zakończenia, epilogi, różnice

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami