W Assassin's Creed Valhalla trwa święto Yule z wyzwaniami i nagrodami

Oraz śniegiem w wiosce wikingów.

  • W Assassin's Creed Valhalla rozpoczęło się święto Yule
  • Wśród atrakcji są wyzwania i specjalne nagrody

W Assassin's Creed Valhala rozpoczęło się święto Yule - nawiązujące do wierzeń wikingów wydarzenie, które potrwa do 7 stycznia 2021 roku. Twórcy przygotowali kilka aktywności i nagród do zdobycia.

Należy jednocześnie zaznaczyć, że aby wziąć udział w akcji, użytkownicy muszą najpierw ukończyć jeden z dwóch wątków fabularnych głównej historii produkcji - Grantebridgescire lub Ledecestrescire.

Częścią wydarzenia jest śnieg, który spadł w Kruczej Przystani, czyli wikińskiej osadzie, która stanowi „bazę wypadową” gracza. To właśnie w wiosce dostępne są atrakcje związane ze świętem Yule, w tym zawody w piciu alkoholu i wyzwania łucznicze.

assassins_creed_valhalla_swieto_wydarzenie
Do wioski wikingów zawitała świąteczna atmosfera

Za uczestnictwo w przygotowanych aktywnościach gracze otrzymują żetony, które mogą wymienić na nagrody w świątecznym sklepiku. W ofercie są dekoracje drzewa rytualnego, girlanda, palenisko, ołtarz ofiarny oraz strój, tatuaże, saks i tarcza Mōdraniht (pogański odpowiednik Wigilii Bożego Narodzenia). Przedmioty zdobyć można tylko w trakcie akcji.

To nie wszystko: do sklepu gry trafił motyw Potępienia Hel, który można kupić za kredyty Helixa (nabywane za prawdziwe pieniądze), a 22 grudnia pojawi się dodatkowo motyw Niflheimu.

assassins_creed_valhalla_rzeczny_najazd
Screen z nowego trybu

Przy okazji ujawniono pierwsze informacje o trybie Rzeczny najazd, który w lutym 2021 roku zawita do produkcji. Ujawniono, że wraz z wariantem twórcy wprowadzą do gry trzy nowe mapy z dodatkowym wyposażeniem, srebrem, runami i księgami do zgromadzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami