Cyberpunk 2077 - W starym kinie: randka z Rogue

Kod do drzwi i wybór.

Po rozmowie z Silverhandem na końcu misji Gdzie jest Johnny możesz rozpocząć kolejną misję związaną z Rogue. Zadzwoń do niej, a umówicie się na randkę. Musisz udać się do Afterlife w godzinach wieczornych.

Rogue (1) będzie czekała przed wejściem.

wkinie1

Podejdź do niej i zapytaj, czy jest gotowa. Zaraz później wsiadaj do Porsche zaparkowanego obok. Auto zdobyłeś w poprzedniej misji. Teraz po prostu musisz jechać do wyznaczonego celu, jak wskazuje GPS. Po drodze porozmawiasz z Rogue. Wybory na razie nie mają znaczenia.

Gdy dotrzecie do starego kina, okaże się, że jest już nieczynne. Wejdź drzwiami do pomieszczenia dla obsługi i spróbuj przejść dalej - ale następne drzwi będą zablokowane. Użyj komputera (2) i sprawdź wiadomości, a znajdziesz tam kod do drzwi: 0000.

wkinie2

Wpisz kod w panelu przy drzwiach i wejdź za Rogue na parking przed ekranem. Powie ci, żebyś włączył projektor. Wejdź po schodach (3) do pomieszczenia na górze i podłącz się do projektora (4).

wkinie3

To wystarczy. Teraz weź tabletki, by Johnny przejął kontrolę. Odnajdziesz się na samochodzie, obok Rogue. Oglądacie film. Warto być miłym podczas rozmowy. Gdy pojawi się opcja, pocałuj (5) Rogue.

wkinie4

To zacznie scenkę, ale nie dojdzie między wami do niczego. Po chwili Rogue odejdzie, a ty musisz jeszcze porozmawiać z Johnnym. Misja zakończy się. Po jej wykonaniu otrzymasz dodatkową opcję do wykorzystania w finałowych momentach gry, co wpłynie na zakończenie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Gdzie jest Johnny: na tropie Smashera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami