Cyberpunk 2077 - Komu bije dzwon: Hanako, wybór na dachu

Finalna decyzja.

Ważne: Jak można się domyślać, poniżej opisane są różne ścieżki zakończenia gry. Uwaga na spoilery.

Po misji Czynnik ludzki możesz przejść do zadania, po którym nie będziesz mógł już wrócić do swobodnej eksploracji Night City i misji pobocznych. Zresztą, zanim wejdziesz do windy w wieżowcu z Embers zobaczysz na ekranie stosowne powiadomienie (1).

komu1

Wjedź do klubu Embers, rozmwiając z Johnnym. W środku podejdź do Hanako, która gra na fortepianie. Podczas tej rozmowy twoje wybory nie mają znaczenia - Hanako wyjaśni ci tylko, w jaki sposób może ci pomóc i co chce osiągnąć.

Po całej rozmowie wracaj do windy i jedź na ulicę. Podczas zjazdu V straci przytomność i obudzisz się w klinice Viktora. Porozmawiaj z ripperdokiem o swoim stanie. Viktor powie ci, że masz zabrać ze stolika (2) tabletki i pistolet. Zrób to, gdy wstaniesz z fotela.

komu2

Podejdź do Misty stojącej przy wyjściu i porozmawiaj z nią. Zaprowadzi cię do windy na dach, do którego nikt inny nie ma dostępu. Idź za nią i usiądź na krześle obok, gdy zaproponuje. Szybko opuści dach i zostaniesz sam z Johnnym. Nastąpi moment najważniejszej decyzji, która wpłynie na dalsze misje oraz epilog.

komu3

Jest też ukryte zakończenie. Jeśli nie wybierzesz żadnej opcji i poczekasz kilkadziesiąt sekund nic nie robiąc, Johnny zaproponuje, żebyś zaatakował siedzibę Arasaki sam. Jeśli się zgodzisz, od razu przeniesiesz się na miejsce akcji. W tym zakończeniu nie ma możliwości zapisywania stanu gry i od początku wszyscy cię widzą. Musisz być przygotowany do walki.

W przypadku zakończeń Arasaki i Panam, po rozmowie z Johnnym musisz jeszcze zjechać z dachu na dół i przejść do sklepiku Misty, by poczekać na kierowcę (Hellmana albo Panam, w zależności od wyboru).

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Never Fade Away: Johnny i ratowanie Alt

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami