Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Zagraj to jeszcze raz, Rogue: Afterlife, przygotowania

Wizyta w klubie.

Jeśli w trakcie misji Komu bije dzwon zdecydujesz się, by skorzystać z pomocy Rogue i udostępnić ciało V Johnny'emu, akcja od razu przeniesie się do Afterlife i rozpocznie się to zadanie.

Wejdź do klubu i skieruj się do miejsca, w którym zazwyczaj siedzi Rogue (1). Podejdź do niej i poczekaj moment, a potem zacznij rozmowę.

Przejdziecie po chwili do baru, a Rogue wyprosi wszystkich. Porozmawiacie jeszcze - wybory nie mają tu znaczenia. W końcu nadejdzie pora na pocałunek, po którym obudzisz się w pokoju.

Wstań, porozmawiaj z Waylandem i udaj się z powrotem do baru. Rogue już na ciebie czeka. Po paru zdaniach musisz podnieść specjalne buty (2) ze stolika. Możesz też wziąć inne przedmioty, jeśli są lepsze od twojego obecnego uzbrojenia.

Gdy już weźmiesz co trzeba, podnieś jeszcze drzazgę (3) leżącą obok Rogue na barze. Kiedy V (a raczej Johnny) jej użyje, poznasz plan akcji ataku na siedzibę Arasaki.

Później, po chwili rozmowy, przejdź ponownie za bar, do pokoju netrunnera. Zanim usiądziesz na fotelu, weź kombinezon (4) ze ściany. Dopiero potem rozsiądź się wygodnie.

Trafisz do cyberprzestrzeni, gdzie masz po prostu podejść do przodu i porozmawiać z Alt. Wynik rozmowy może być tylko jeden, więc sam wybieraj, co mówisz. Po powrocie do normalnego świata wstań i idź do baru.

Idź za Rogue. W windzie wciśnij przycisk Dach (5). Na górze poczekaj i wsiądź do statku za Rogue.

Gdy wystartujecie i zaczniecie kierować się do celu, zacznie się następna misja.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Ostatnie tango w Night City: siedziba Arasaki, Mikoshi

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Komu bije dzwon: Hanako, wybór na dachu

Komentarze