Cyberpunk 2077 - Nie mów Saulowi: wieża kontrolna, kradzież Basiliska

Sekretna misja.

Jakiś czas po wykonaniu misji Kto sieje wiatr zadzwoni do ciebie Panam. Powie, że ma spory problem i ponownie potrzebuje twojej pomocy. Nie przejmuj się pozorem pilnej pomocy - możesz wybrać opcję, że od razu pojedziesz do Panam, ale w praktyce możesz zrobić to później. Czas nie ma tu znaczenia.

niemow1

Kiedy zdecydujesz się zacząć misję, użyj szybkiej podróży, by dostać się do obozu nomadów. Od razu zobaczysz przyczepę (1), do której musisz się udać. Włącz się tam do rozmowy. Miej na uwadze, że jeśli wyjawisz Saulowi plany Panam, to doprowadzisz do zakończenia tej linii fabularnej i nie będziesz mógł nawiązać romansu z dziewczyną. Dopiero gdy Saul odejdzie zadaj parę pytań, a potem idź za Panam i Mitchem. Usiądź przy stoliku i posłuchaj planu akcji. Wybory dialogowe nie mają tu znaczenia.

niemow2

Po naradzie wsiadaj do auta Panam. Pojedziecie na miejsce - stację kolejową. Wysiadaj i znów pogadaj z Panam, a potem wejdźcie do wieży (2). Możesz też porozmawiać z pozostałymi, jeśli chcesz. Celem jest jednak wejście za Panam na górę.

niemow3

Carol powie wam, że musicie znaleźć kartę perforowaną. Leży w szufladzie (3) na ziemi. Zabierz ją i porozmawiaj z Panam, po czym po instrukcjach od Carol użyj karty w panelu kontrolnym. Potem ponownie porozmawiaj z Panam - możesz wybrać opcje romansowe. Ważne: nie możesz powiedzieć, że robisz to dla pieniędzy, bo zamknie to drogę do romansu.

niemow4

Zejdźcie na dół. Dołącz do nomadów przy ognisku (4) i odpowiedz na wiadomość Saula, pisząc, że nie wiesz, gdzie jest Panam. Po chwili akcja przesunie się do przodu. Możesz dalej flirtować z Panam, jeśli chcesz, ale ostatecznie V prześpi się, by wypocząć przed akcją.

niemow5

Po przebudzeniu wsiadaj do auta. Podczas jazdy w pewnym momencie przejmiesz kontrolę nad wieżyczką - musisz przestrzelić sprzęgi między wagonami (5). Zrób to i kontynujcie jazdę.

niemow6

Gdy dotrzecie na miejsce blokady, strzelaj z wieżyczki do pojazdów Arasaki i żołnierzy. Po chwili jednak wysiądzie zasilanie i musisz dokończyć walkę na piechotę. Po prostu pokonaj wrogów (6) - od początku cię widzą, więc nie da się skradać.

niemow7

Po starciu wsiadaj z powrotem do auta Panam (7). To właściwie wszystko. Odeskortujecie ukradzione ciężarówki do obozu, nikt nie będzie was atakował po drodze. Gdy wysiądziecie, idź za Panam i posłuchaj, jak rozmawia przy wszystkich z Saulem. Możesz potem powiedzieć jej, by dzwoniła w razie potrzeby. Misja się zakończy.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Właściwy moment: jazda Basiliskiem, atak Raffen Shiv

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kto sieje wiatr: jak uratować Saula

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami