Cyberpunk 2077 - reset umiejętności, zwrot punktów atutów

Tabula E-Rasa, gdzie kupić.

Rozwój postaci w grze Cyberpunk 2077 jest niezwykle ważny - odpowiednie rozdysponowanie punktów atutów wpływa na skuteczność w walce i pozwala radzić sobie z trudniejszymi przeciwnikami. Co jednak w sytuacji, w której źle wydałeś punkty? Nic straconego - z pomocą przychodzi przedmiot o nazwie Tabula E-Rasa.

By zdobyć wspomniany przedmiot udaj się do dowolnego riperdoca - specjalisty, u którego instalować możesz wszczepy. Tego typu miejsca rozpoznasz na mapie po ikonie nożyczek (1).

074_cyberpunk_2077_reset_umiejetnosci_tabula_e_rasa

Wejdź w interakcję z riperdociem, by otworzyć okno instalacji wszczepów. Zamiast jednak wybierać część ciała, przejdź do zakładki handel (2), klikając na wskazany u góry ekranu przycisk. Potem na liście dostępnych przedmiotów znajdź Tabula E-rasa (3).

075_cyberpunk_2077_reset_umiejetnosci_tabula_e_rasa

Przedmiot ten kosztuje aż 100,000 Eurodolarów, jednak po jego zakupie wszystkie punkty atutów zostaną zresetowane i będziesz mógł je ponownie przydzielić. Tabula E-rasa znika z inwentarza danego riperdoca, jednak możesz kupić kolejny tego typu przedmiot u innego.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami