Aktualizacja Assassin's Creed Valhalla wzmacnia wrogów

Szereg zmian i poprawek.

  • Ubisoft opublikował nową aktualizację Assassin's Creed Valhalla
  • Wprowadzono zmiany do poziomu siły przeciwników
  • Usunięto też szereg bugów

Ubisoft opublikował nową aktualizację Assassin's Creed Valhalla. Wersja oznaczona numerem 1.1.0 nie tylko naprawia szereg błędów, ale również wprowadza zmiany do rozgrywki.

Jedną z kluczowych modyfikacji jest wzmocnienie wrogów. Od teraz szeregowi przeciwnicy mogą być słabsi od postaci Eivora maksymalnie o 51 poziomów mocy, zaś bossowie i zwierzęta alfa dorównają levelem bohaterowi gracza, gdy ten przewyższa ich podstawowy poziom.

Zaimplementowano także zmiany, które przygotowują grę do pojawienia się nowych przedmiotów dedykowanych rozbudowie wikińskiej osady oraz startu wydarzenia związanego z obchodami święta Jul.

Deweloperzy udoskonalili również stabilność i wydajność gry. Na PC wyeliminowano na przykład usterki, które powodowały zawieszenie produkcji na ekranie startowym i po wykonaniu określonych czynności.

Usunięto też szereg bugów graficznych i dźwiękowych, a także błędów związanych z realizacją misji fabularnych i aktywności pobocznych. Pełna lista zmian i nowości dostępna jest na oficjalnej stronie projektu.

Wielkość aktualizacji 1.1.0 różni się w zależności od platformy sprzętowej. Na PC zajmuje 5,6 GB, na PS5 i PS4 do pobrania jest odpowiednio 2,46 GB i 2,4 GB, a na Xbox Series X/S i Xbox One zaś 6,3 GB i 5,7 GB. Patch powinien ściągnąć się automatycznie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami