Cyberpunk 2077 - Koty w ciemności: plan Takemury i rekonesans

Przygotowania do sabotażu.

Gdy minie doba od ukończenia misji Stary znajomy, Takemura skontaktuje się z tobą i poprosi o spotkanie w Japantown, w miejscu, w którym będzie przebiegać trasa parady.

Dotrzyj na miejsce. By dostać się na kładkę nad ulicą, między wieżowcami, musisz skorzystać z windy (1).

koty1

Na górze idź na koniec kładki do Takemury i porozmawiaj z nim. Nieco później przejdziecie po kładce, Takemura przystanie pod ścianą i poleci, byś zainfekował system obronny w pomieszczeniu technicznym obok.

Do środka możesz wejść drzwiami, o ile masz dużo siły. Jeśli nie, wejdź po śmietniku do alternatywnego wejścia (2).

koty2

W środku zeskocz do pomieszczenia i wejdź w interakcję z czerwonym panelem sterowania. Potem wyjdź na zewnątrz i porozmawiaj z Takemurą.

Przejdziecie kawałek i usiądziecie, by coś zjeść. W trakcie rozmowy wybory nie mają znaczenia, więc mów co chcesz. Kiedy jednak Takemura powie, że chce iść na rekonesans - powiedz, że pójdziesz z nim (3).

koty3

Po wybraniu opcji pójścia na rekonesans, automatycznie przeniesiecie się do miejsca docelowego - pod wysoki wieżowiec w budowie. Teraz musisz po prostu iść za Takemurą. Po drodze porozmawiacie. Gdy dotrzecie na samą górę, stań obok towarzysza.

Podczas rozmowy przejdź do rzeczy i zacznij skanowanie terenu, gdy Takemura zacznie sam przyglądać się terenowi fabryki. Musisz skanować żółte elementy (4) bazy Arasaki, by analizować potencjalne miejsca, które ułatwią wejście.

koty4

Po rekonesansie przeprowadzicie jeszcze dłuższą rozmowę. Musicie poczekać, aż się ściemni. Dalszą część misji opiszemy na następnej stronie, gdyż inflitracja ośrodka wymaga podania wielu szczegółów.

Uwaga - w trakcie rozmowy z Takemurą w barze możesz zdecydować, aby Takemura udał się na zwiad samotnie. Wybranie tej opcji spowoduje, że ograniczysz możliwość lepszego poznania Takemury, a ponadto pozbawisz się dwóch alternatywnych możliwości wejścia na teren Arasaka Industrial Park.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Koty w ciemności: Arasaka Industrial Park, ciężarówka

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Stary znajomy: spotkanie w dokach, układ z Wakako

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami