Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Cent (Anglia)

Jak zdobyć kartki niesione wiatrem w regionie Cent.

Na tej stronie poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację wszystkich kartek niesionych wiatrem, które ukryte zostały w regionie Cent. W tej części angielskiej mapy czekają na ciebie łącznie trzy tego typu obiekty.

Kartka niesiona wiatrem #1

Po pierwszą kartkę udaj się do miasta Canterbury (1), leżącego w południowo-wschodniej części regionu Cent. By rozpocząć pościg za poszukiwanym przedmiotem, wdrap się na stojący przy ulicy drewniany słup (2).

407

Trasa pościgu nie jest zbyt skomplikowana i polega na przeskakiwaniu pomiędzy dachami. Uważaj, by podczas wspinaczki na słup nie zauważył cię wróg. Za zebranie kartki otrzymasz projekt tatuażu - Błogosławieństwo Walhalli.

Kartka niesiona wiatrem #2

Drugi skarb w tym regionie także znajdziesz w mieście Canterbury (3), lecz w jego północno-zachodniej części. Kartka (4) lewituje nad sznurem rozciągniętym pomiędzy budynkami.

408

Czeka cię tutaj jeden z dłuższych pościgów za kartką, jednak skup się na wykonywaniu dokładnych skoków, a nie na szybkości - czasu na dobiegnięcie do uciekającego kawałka papieru masz aż nadto.

Kartka niesiona wiatrem #3

Trzecia i ostatnia kartka niesiona wiatrem ukryta jest w południowej części regionu (5), w obrębie osady Folcanstan. Pościg rozpocznij wdrapując się na drewnianą konstrukcję (6) wystającą z wody. Jeśli się pospieszysz, uda ci się ją złapać po dosłownie kilku sekundach.

409

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami