Assassin's Creed Valhalla - Trudy wojny: problemy w Quatford

Powrót Ceolberta.

Po zdaniu raportu o Oxenefordscire polecamy wybrać region Sciropescire z mapy - ten pasuje do poziomu mocy, który powinniście mieć w tym momencie. Rozpocznie się pierwsze zadanie.

Cel misji, osada Quatford, oznaczona jest na mapie. Ceolberta i Ivarra znajdziesz w sali biesiadnej (1).

trudy1

Po spotkaniu i rozmowie (wybory dialogowe nie mają znaczenia dla fabuły) udaj się za Ceolbertem. Podjedziecie kawałek do miejscowego kościoła, gdzie odbędzie się spotkanie z królem Rhordrim.

Wejdź do kościoła, a po scence i gorącej rozmowie podjedź do żołnierza Ynara (2), by zaproponować mu łapówkę. Zgodzi się, a ty wróć do biskupa Deorlafa i powiedz mu, co zrobiłeś.

trudy2

Zacznie się kolejna scenka, po której musisz pokonać wszystkich wrogów w kościele. Nici z pokoju. Po walce wyjdźcie na zewnątrz i rozprawcie się z resztą żołnierzy. Brytów łatwo rozpoznać na polu bitwy, bo noszą zielone stroje (3).

trudy3

Po walce przed kościołem musisz jeszcze pozbyć się grupy wrogów z okolicy rzeki (4). W trakcie potyczki przybędą jeszcze posiłki, ale to nic, z czym do tej pory Eivor się nie mierzyła. Jak zawsze, pamiętaj o regularnym stosowaniu zdolności specjalnych i pomaganiu sobie łukiem.

trudy4

Kiedy pozbędziesz się ostatniego Bryta, wracaj do kościoła, by porozmawiać z biskupem i resztą. Misja dobiegnie końca i aktywują się dwa kolejne zadania tego wątku.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Szlak zaopatrzeniowy: zaopatrzenie w kamieniołomie

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Raport o Oxenefordscire: koniec wątku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami