Assassin's Creed Valhalla - Pielgrzymka do Saint Albanes: uratuj Fulke

Wizyta w klasztorze.

Po misji Podżeganie do buntu pora ruszyć na ratunek tajemniczej Fulke, o której tyle opowiadał Sigurd i Basim. Musisz spotkać się z towarzyszami. Czekają przy małej wiosce Linforda (1) niedaleko Buckingham.

pielg1

Sigurd i Basim czekają przy rzece. Podejdź, by zacząć rozmowę. Potem ruszycie do opactwa Saint Albanes oddalonego o niecałe 600 metrów - wystarczy przepłynąć przez rzekę i podjechać kawałek na wierzchowcu, a zbliżycie się do klasztoru.

Na miejscu jest dużo strażników. Warto trochę przetrzebić ich szeregi, najlepiej wdrapując się na jedną z ruin (2) i eliminując pojedynczych wrogów łukiem. Jeśli chcesz, możesz też po prostu zacząć otwartą walkę - wrogowie nie są zbyt trudni.

pielg2

Podejdź do bocznego wejścia do katedry i omiń je - z lewej strony są duże okna z witrażami. Musisz rozbić witraże (3) strzałą lub atakiem, a wejdziesz do środka. Wewnątrz, zaraz po lewej stronie, są drzwi do krypty (4). Klucz do nich ma strażnik, który ich pilnuje.

pielg3

Po zdobyciu klucza otwórz drzwi i zejdźcie na dół. Traficie do pomieszczenia z celą. Porozmawiaj z mnichem (5), którego tam spotkasz - w rozmowie przekonaj go, by uciekł i zostawił wam więzioną kobietę. Otwórz drzwi do celi, a zacznie się krótka scenka z Fulke.

pielg4

Uwolniona Fulke zaprowadzi was do stajni (6) za klasztorem. Co ciekawe, na zewnątrz nie zaczepią was żadni wrodzy żołnierze, którzy jakimś trafem zupełnie zniknęli. Gdy zbliżysz się do towarzyszy przy koniach, misja zakończy się scenką i od razu rozpocznie się nowa misja tego wątku.

pielg5

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Krwawy kamień: wyprawa po Kamień Sagi

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Podżeganie do buntu: Sigurd w Buckingham, ratowanie tanów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami