Assassin's Creed Valhalla - córka Leriona, Goneril: Grantebridgescire (Anglia)

Lokalizacja córki Leriona, Goneril w Grantebridgescire, porady w walce.

W tym rozdziale poradnika do Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację, w której natrafisz na córkę Leriona, a dokładnie Goneril, w trakcie przemierzania angielskiego regionu Grantebridgescire. Opisujemy także jak pokonać tego niezwykle wymagającego przeciwnika.

Córkę Leriona w Grantebridgescire, Goneril, znajdziesz w północno-wschodniej części regionu, na Mokradłach Spalda (1). By rozpocząć starcie wejdź w interakcję z zawieszonymi zwłokami (2) żołnierza, które znajdziesz w północnej części tej lokacji.

154

Po krótkiej scenie przerywnikowej rozpocznie się starcie z Goneril (3). Walka z wiedźmami w ramach aktywności córka Leriona to jedno z najtrudniejszych wyzwań w Assassin's Creed Valhalla. Z tego powodu prezentujemy garść porad, które powinny ułatwić to starcie, mianowicie:

155
  • Goneril jest bardzo szybka. Walczy przy pomocy dwóch jednoręcznych broni, dzięki czemu może wyprowadzać szybkie serie ciosów. Warto w walce z nią korzystać z szybkiego oręża - jak sztylety. Broń z dużym współczynnikiem ogłuszenia - jak młoty czy cepy - sprawdzą się dobrze, jednak wymaga odpowiedniego wyczucia.
  • Wróg często się teleportuje. Jeśli dzieli cię niewielki dystans bądź aktywujesz zdolność specjalną, Goneril zniknie w zielonym dymie i pojawi się tuż przy twojej postaci. Bądź na to gotowy i odskocz / sparuj atak, gdy tylko nastąpi.
  • Aktywuj swoje zdolności specjalne w trakcie ataków wroga. Jeśli wykorzystasz zdolność wtedy, gdy Goneril nie atakuje, bez problemu uniknie ona ataku, teleportując się w twoją stronę. Lepszym pomysłem jest aktywacja zdolności w momencie, gdy wróg wyprowadza serię ciosów.
  • Uważaj na ataki obszarowe. Jeśli Goneril oddali się na znaczący dystans, patrz pod nogi - na ziemi zaczną pojawiać się kręgi trucizny. Wyjdź z ich pola rażenia, by uniknąć dotkliwych obrażen.
  • Bądź cały czas mobilny. Strzelanie z łuku się tutaj nie sprawdzi - wróg może się do ciebie teleportować, chwycić i zadać spore obrażenia. Lepiej jest cały czas pozostawać w ruchu, unikać ataków i wyprowadzać krótkie kontry. Rozważ także wymianę pancerza i uzbrojenia na takie o mniejszej wadze - dzięki temu uniki zużywać będą mniej punktów wytrzymałości.

Za pokonanie Goneril otrzymasz Spodnie Thora, które są wymagane, by pozyskać zestaw przedmiotów tego boga. Więcej na ten temat znajdziesz w rozdziale młot i zbroja Thora, mjolnir: jak zdobyć.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie córki Leriona

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami