COD Black Ops Cold War - zombie: nóż bojowy

Niepozorna, bardzo skuteczna broń podstawowa.

W trakcie rozgrywki w Call of Duty: Black Ops Cold War w trybie gry zombie jedną z ciekawszych, dostępnych od samego początku zabawy broni, jest nóż bojowy. Chociaż na pierwszy rzut oka może wydawać się nieciekawym wyborem, to szybko można przekonać się o jego walorach na polu bitwy.

noz1

Początkowo można łatwo przeoczyć tę broń. Aby ją wybrać należy bowiem po wyborze klasy przejść do menu wyboru broni. Następnie trzeba przesunąć górne menu z kategoriami (1) w prawo, aż pojawi się broń do walki wręcz (2). Teraz wystarczy wybrać nóż (3) i zatwierdzić wybór.

noz2

Korzystanie z noża może wydawać się nieco ryzykowne, ponieważ za każdym razem musimy zbliżyć się do wroga (4), żeby go zaatakować. Z drugiej strony ciosy wyprowadzane przy pomocy tej broni są w stanie od razu zabić każdego zombie przy pierwszym uderzeniu przez kilkanaście rund (potem mogą pojawić się silniejsi przeciwnicy).

noz3

Umiejętne korzystanie z noża bojowego umożliwia szybkie eliminowanie nawet całych grup przeciwników (5). Ważne jest tylko, aby za każdy razem trafić przeciwnika. Jeśli spudłujemy to narażamy się na wrogi atak. Trzeba też pilnować pleców, żeby rywale nie zakradali się do bohatera.

W trakcie ataku nożem najlepiej zadać cios i od razu kolejny (jeśli z przodu są następnie rywale) lub, dla bezpieczeństwa wycofać się kilka kroków i powtarzać te taktyki.

noz4

Nóż posiada jeszcze jedną przewagę nad bronią palną - nie wymaga amunicji, więc nie musimy się martwić, że zabraknie nam pocisków w połowie niebezpiecznego starcia. Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów esencji zaopatrzyć się w jedną z broni palnych (6) dostępnych na mapie.

Następnie: COD Black Ops Cold War - zombie: ulepszenia polowe

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - zombie: Kryształy Eterium

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami