Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: Grantebridgescire (Anglia)

Wszystkie skrzynie z wyposażeniem w Grantebridgescire, lokalizacja wyposażenia.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację i sposób zdobycia wszystkich skrzyń z wyposażeniem w regionie Grantebridgescire. W tej części mapy Anglii do zdobycia jest łącznie 5 sztuk wyposażenia.

Wyposażenie #1 - Zarękawia myśliwego (karwasze)

Pierwsza skrzynia z wyposażeniem znajduje się w północnej części regionu (1), na południe od twojej osady, Kruczej Przystani. Skarb ukryty jest pod ziemią - by się do niego dostać, musisz przejść przez wodospad (2), zlokalizowany na wschód od ikonki na mapie.

131

Gdy wejdziesz do jaskini, wskocz do wody (3), zanurkuj i przepłyń na drugą stronę. Gdy tylko się wynurzysz, będziesz w stanie dostrzec skrzynie z wyposażeniem (4) w oddali. Z jej wnętrza zbierzesz Zarękawia myśliwego.

132

Wyposażenie #2 - Trójkątna tarcza (ciężka tarcza)

Kolejny element wyposażenia ukryty jest w zachodniej części Grantebridgescire (5), w wiosce Wandrie, na zachód od miasta Meldeburne. Skrzynię z wyposażeniem, wewnątrz której kryje się Trójkątna tarcza, znajdziesz w okrągłym budynku (6).

133

Wyposażenie #3 - Zbroja myśliwego

Trzeci z pięciu dostępnych w tym regionie skarbów ukryty jest w forcie Ravensburg (7), który znajdziesz na południe od miasta Meldeburne. By dostać się do skarbu musisz wpierw wejść do wewnętrznej części fortu - najłatwiej jest po prostu wspiąć się na jedną z wież (8).

134

W północno-zachodniej części znajdziesz chatę (9) - wewnątrz niej skryta jest skrzynia, z której pozyskasz Zbroję myśliwego.

135

Wyposażenie #4 - Topór Husgarla

Przedostatnią w tym regionie sztukę wyposażenia znajdziesz z kolei na północ od miasta Grantebridge (10). Przedmiot ukryty będzie w jednej z chat (11), którą zauważysz gdy tylko wkroczysz na teren osady.

136

Musisz jednak wpierw zdobyć klucz do skrzyni (12), który posiadał będzie jeden z żołnierzy w obozie. Zabij go, zbierz klucz i wejdź do chaty, by otworzyć skrzynię i zdobyć Topór Husgarla.

137

Wyposażenie #5 - Portki myśliwego (spodnie)

Ostatni element wyposażenia w Grantebridgescire znajdziesz w Kryjówce w Soham (13), na wschód od lokacji, w której było wyposażenie #4. Skrzynia ze skarbem czeka na ciebie w dużej chacie (14) stojącej w samym centrum osady.

138

Drzwi do chaty są dość dobrze ukryte. Obiegnij budynek dookoła - wejście (15) znajdziesz patrząc na budynek od południowo-zachodniej strony. Ze skrzyni zbierzesz Portki myśliwego.

139

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wyposażenie: wszystkie skrzynie z wyposażeniem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami