Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Grantebridgescire (Anglia)

Lokalizacja zagadki z muchomorem w angielskim regionie Grantebridgescire.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy miejsce, w którym rozpoczniesz zagadkę z muchomorem w regionie Grantebridgescire, który wychodzi w skład Anglii. W tekście nie zabrakło oczywiście sposobu na rozwiązanie wspomnianej zagadki.

Zagadkę z muchomorem w regionie Grantebridgescire znajdziesz we wschodniej części mapy (1), na północny-wschód od miasta Middeltun. Muchomory (2), które musisz zjeść, rosną pośrodku ruin budynków.

126

Po skonsumowaniu grzybów obok ciebie pojawi się 5 palenisk. Zagadka polega na tym, by aktywować 3 z nich i przejść przez portal. Paleniska, które musisz aktywować, to te, za którymi znajduje się portal. Jeśli ustawisz postać w kierunku wschodnim, do aktywacji będą (licząc od lewej strony) pierwsze palenisko (3), trzecie (4) i czwarte (5).

127

Gdy je aktywujesz, przebiegnij przez portal (6) stojący na wprost, by zakończyć tę zagadkę, za co otrzymasz pokaźną sumkę punktów doświadczenia.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami