Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Grantebridgescire (Anglia)

Miejsce ukrycia kartek niesionych wiatrem, jak je zdobyć.

W tym rozdziale poradnika do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy miejsca w których znajdziesz wszystkie kartki niesione wiatrem w angielskim regionie Grantebridgescire. W tej części mapy do złapania są dwie tego typu kartki.

Kartka niesiona wiatrem #1

Na pierwszą z dwóch kartek niesionych wiatrem trafisz w samym centrum regionu, na północny-zachód od Grantebridge (1). Kartka (2) unosi się na szczycie schodów, nad sekcją muru obronnego. Pościg za nią jest jednym z dłuższych w grze, jednak nie stanowi żadnego problemu - jest cały czas widoczna, a nawet upadek na ziemie pozwoli ci ją swobodnie dogonić.

113

Kartka niesiona wiatrem #2

Drugą i ostatnią w tym regionie kartkę znajdziesz tuż obok poprzedniej, wewnątrz Grantebridge (3). Unosi się ona na dachu warowni (4) - wystarczy wspiąć się po dowolnej ścianie na górę i rozpocząć za nią pościg.

114

Największym problemem jest zagęszczenie wrogich wojsk. Przeciwników jest tu cała masa, dobrym pomysłem jest wiec ich wcześniejsze wybicie - nikt nie będzie ci wtedy przeszkadzał w pościgu za skarbem.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami