Star Wars Squadrons będzie jednak rozwijane

Gra otrzyma wkrótce nową zawartość.

  • W listopadzie i grudniu Star Wars Squadrons otrzyma nową zawartość
  • W planach kolejna mapa i dwa dodatkowe myśliwce

Star Wars Squadrons nie miało być rozwijane, ale twórcy nieoczekiwanie poinformowali, że gra otrzyma nową zawartość.

W planach są dwie paczki z darmowymi dodatkowymi elementami. Pierwsza ukaże się 25 listopada w ramach aktualizacji 3.0. i wprowadzi kolejną mapę do modułu wieloosobowego - znaną z prologu kampanii fabularnej lokację Foster Haven. Arena w nieco zmodyfikowanej wersji pojawi się w trybach Bitwa flot i Potyczka.

Produkcja wzbogaci się także o cztery nowe części dla jednostek. Wśród komponentów, które wprowadzą autorzy, są Boost Extension Kit (maksymalne przyspieszenie) dla klas fighter i bomber oraz Ion Rockets (rakiety o połowę wolniejsze od standardowych i przeznaczone do niszczenia tarcz przeciwnika) dla jednostek interceptor i fighter.

star_wars_squadrons_nowe_statki
Nowe myśliwce

Do tego Prototype Piercing Torpedoes (torpedy zadające mniej obrażeń, ale potrafiące uszkodzić tarcze okrętów flagowych) dla statków bomber i fighter oraz Anti-Material Rocket Turret (przeznaczone do atakowania podsystemów okrętów flagowych) dla U-Winga i TIE Reapera.

W grudniu ukaże się zaś druga aktualizacja, która zaimplementuje do gry dwie nowe jednostki - zaprojektowany przez Mon Calamari myśliwiec A/SF-01 (klasa bomber) dla Nowej Republiki oraz przygotowana przez admirała Thrawna maszyna TIE/d Defender (fighter) dla Imperium.

To jednak nie wszystko: do gry trafi funkcja rozgrywania niestandardowych meczy, w których weźmie udział od jednego do pięciu użytkowników na drużynę. Opcja pozwoli także modyfikować różne elementy rozgrywki, w tym wytrzymałość kadłuba i tarcz.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami