Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Epic Games Store rozda za darmo Star Wars Squadrons. Evil Dead już do odebrania

Tym razem klimaty filmowe.

Epic Games Store ujawniło dwie kolejne gry, dostępne do odebrania za darmo w listopadzie. Sklep postawił na tytuły w uniwersach kultowych filmów.

Od 24 listopada do 1 grudnia będziemy mogli zagrać w Star Wars Squadron. W grze wcielamy się w pilota jednego ze słynnych myśliwców X-Wing i wykonywać będziemy różne niebezpieczne misje lotnicze. Tytuł przywodzi na myśl klasyczne symulatory lotu z lat dziewięćdziesiątych: Star Wars X-Wing oraz Star Wars Tie Fighter.

Do tego czasu w sklepie mamy także możliwość odebrania dwóch innych ciekawych gier. Pierwszą z nich jest Evil Dead The Game, czyli „asymetryczna” strzelanka, oparta na kultowej serii filmów z pogranicza horroru i czarnej komedii. Drużyna graczy wciela się w różne postacie z uniwersum, próbując przetrwać ataki potworów, podczas gdy przeciwnik w roli tytułowego Martwego Zła musi ich unicestwić.

Oprócz tego pobrać możemy Dark Deity, czyli taktyczną grę jRPG, silnie inspirowaną kultową serią Fire Emblem. Wcielamy się w grupę studentów wojskowej akademii bohaterów, przymusowo wcielonych do armii, aby walczyć podczas z góry skazanej na porażkę wojnie. Musimy wykorzystać unikalne zdolności postaci oraz strategiczne myślenie i przetrwać w zniszczonym wojnami świecie.

Read this next