Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła czerwcowa oferta PS Plus?

Star Wars Squadrons i nie tylko.

Pojawiły się niepotwierdzone wieści na temat czerwcowej oferty PS Plus. Nieoficjalna lista wskazuje, że abonenci otrzymają między innymi Star Wars Squadrons.

Hiszpański serwis Areajugones dotarł do informacji, z których wynika, że subskrybenci uzyskają dostęp do między innymi nastawionego na kooperację Operation: Tango, które najpewniej dostaną tylko posiadacze PS5. Co ważne, tytuł ukaże się dopiero 1 czerwca.

Zobacz na YouTube

Oferta obejmie podobno także Star Wars Squadrons, czyli grę akcji, w której kierujemy kosmicznymi myśliwcami. Tytuł pozwala wcielić się w bohaterów z dwóch przeciwstawnych frakcji - Nowej Republiki i Imperium.

Zobacz na YouTube

Dziennikarze wspomnianego portalu twierdzą też, że trzecią produkcją dla abonentów PS Plus jest Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown - odświeżona wersja bijatyki z 2006 roku. Pozycji jednak oficjalnie nie zapowiedziano, a istnienie projektu ujawniła baza azjatyckiego PSN.

Informacji na razie nie potwierdziło Sony, ale Areajugones trafnie wskazał gry z majowej oferty PS Plus. Nowy zestaw tytułów dla subskrybentów płatnej usługi powinien zostać ujawniony w najbliższych dniach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Star Wars: Squadrons

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze