Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Squadrons zmierza do EA Play

Wraz z NHL 21.

  • W marcu do EA Play trafi Star Wars Squadrons
  • Do oferty zawitają też Madden NFL 21 i NHL 21

Electronic Arts ujawniło gry, które wkrótce pojawią się w podstawowej wersji abonamentu EA Play. Wśród tytułów jest Star Wars Squadrons.

Osadzona w uniwersum „Gwiezdnych Wojen” produkcja, która pozwala graczom wziąć udział w walkach kosmicznych myśliwców, trafi do katalogu subskrypcji w marcu, aczkolwiek nie przedstawiono dokładnego terminu.

Poinformowano również, że 2 marca do bazowego abonamentu zawita Madden NFL 21, czyli gra dedykowana amerykańskiemu futbolowi. Natomiast w kwietniu oferta zostanie rozbudowana o NHL 21 - kolejną odsłonę wirtualnego hokeja.

Zobacz na YouTube

Cena podstawowej opcji EA Play wynosi 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł za rok. Subskrypcja dostępna jest na PC (za pośrednictwem sklepów Origin i Steam) oraz konsolach PlayStation i Xbox. Ponadto na platformach Microsoftu wchodzi w skład Xbox Game Pass Ultimate.

To nie wszystko: na komputerach osobistych zainteresowani mogą wykupić droższy abonament EA Play Pro, który kosztuje 59,90 zł miesięcznie i pozwala uzyskać dostęp do wszystkich nowych produkcji Electronic Arts. Co ważne, firma ujawniła, że 26 marca do programu trafi It Takes Two.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Star Wars: Squadrons

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze