COD Black Ops Cold War - dowody do misji pobocznych

Gdzie znaleźć dane do Operacji Chaos i Czerwony cyrk.

W Call of Duty: Black Ops Cold War oprócz kampanii fabularnej możemy również wypełnić dwie misje poboczne, a konkretnie: Operację Chaos oraz Operację Czerwony cyrk. Odblokowujesz je w trakcie postępów kampanii, o czym piszemy w dziale poświęconemu tablicy dowodów.

Same zadania możesz wypełnić w dowolnym momencie. Jednak jeśli chcesz zaliczyć je w pełni, co będzie miało wpływ na jeden z fragmentów zakończenia, należy wcześniej znaleźć do każdego z zadań trzy dowody, a następnie rozwiązać za ich pomocą łamigłówki.

Same dowody odnajdujesz podczas kolejnych misji w kampanii fabularnej. Poniżej przedstawiamy miejsca, w których możesz je znaleźć. Należy przy tym zaznaczyć, że miejsca występowania niektórych dowodów mogą zmieniać się z każdą rozgrywką, więc należy mieć to na uwadze.

Należy też zaznaczyć, że na oznaczeniach zdobywanych dowodów w trakcie gry mogą pojawiać się błędy (być może zostaną wyeliminowane przez twórców). Przykładowo dowód związany z Operacją Chaos może zostać oznaczony jako ten związany z Operacją Czerwony cyrk.

Operacja Chaos:

Dowód #1

oc1

Znajdziesz go w misji Ślepa uliczka w momencie, kiedy będziesz na dachu przesłuchiwał Qasima Javadiego (strzałka powyżej).

Dowód #2

oc2

W misji Cegła w murze - taśma jest na stole (strzałka powyżej) w piwnicy, gdzie przetrzymywany jest informator Richter.

Dowód #3

oc3

Zdobędziesz go podczas wypełniania celu opcjonalnego, czyli fotografowania jednej z sześciu map (strzałka powyżej) w misji Niewygodna prawda.

Operacja Czerwony cyrk

Dowód #1

ccc1

Pierwszy z dowodów związanych z tą misją poboczną znajdziesz w misji Cegła w murze w trakcie przeszukiwania mieszkania Krausa. Jest na piętrze, w szufladzie (strzałka powyżej) na prawo od biurka w sypialni.

Dowód #2

ccc2

Ten dowód możesz znaleźć w trakcie misji Echa Zimnej Wojny. Jest to taśma, którą możesz znaleźć w budynku z radarem na dachu (docierasz do niego po skorzystaniu z tyrolki niedługo po rozpoczęciu misji) lub po dołączeniu do Woodsa. Wtedy może leżeć na stole (strzałka powyżej) z prawej strony pomieszczenia, z którego widać wykop.

Dowód #3

ccc3

Ostatni dowód związany z tą misją poboczną znajdziesz w zadaniu o nazwie Desperackie środki, czyli podczas pobytu na Łubiance. Jest to zegarek, który może znajdować się w pokoju rekrutacyjnym lub na jednym z biurek (strzałka powyżej) w serwerowni.

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - Operacja Chaos: deszyfrowanie dyskietki

Spis treści: Call of Duty: Black Ops Cold War - Poradnik, Solucja

Poprzednio: COD Black Ops Cold War - tablica dowodów, misje poboczne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami