Assassin's Creed Valhalla - przejście mapy zajmuje długie godziny

Plus: porównanie świata z poprzednimi częściami.

  • W sieci są dostępne dwa ciekawe materiały dotyczące mapy w Assassin's Creed Valhalla
  • Jeden przedstawia powolny spacer po świecie gry, a drugi porównuje mapy z różnych części cyklu

Prowadzący kanał How Big Is The Map na YouTube przygotował materiał z Assassin's Creed Valhalla, który pozwala w spokoju przyjrzeć się całej mapie gry. Spacer przez Anglię, od południowego wschodu do północnego zachodu, zajmuje nieco ponad trzy godziny.

Należy tu zaznaczyć, że autor nieco spowolnił prędkość chodu Eivor - taka opcja znajduje się w ustawieniach gry. Z drugiej strony, zrezygnował z przechadzki po Norwegii, czyli osobnej mapy, która jest całkiem sporą lokacją. Materiał nie prezentuje więc de facto pełnego świata Assassin's Creed Valhalla.

W trakcie podróży bohater miał okazję podziwiania kilku imponujących widoków, zwiedzenia przeklętego miejsca czy zaprzyjaźnienia się z krowami. Eivor zatrzymał się nawet na kilka sekund, by potańczyć z mieszkańcami osady (2:38:30).

Pozostając w temacie mapy nowej części Assassin's Creed, warto polecić jeszcze jeden, nieco starszy materiał, porównujący światy z Brotherhood, Origins, Odyssey i Valhalli:

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Mapa z Assassin's Creed Brotherhood jest ok. osiem razy mniejsza niż Norwegia, czyli lokacja startowa w Valhalli, znacznie mniej obszerniejsza niż Anglia. Właściwa mapa nowej części serii wciąż ustępuje jednak rozmiarowi Assassin's Creed Odyssey.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami