Cyberpunk 2077 na konsolach z dwiema płytami Blu-Ray

Ujawnia pudełko gry.

  • Cyberpunk 2077 na konsolach ukaże się na dwóch płytach
  • Na PS4 gra zajmie 70 GB

Adnotacja umieszczona na pudełkach konsolowych wersji Cyberpunk 2077 wskazuje, że produkcja ukaże się na dwóch płytach Blu-Ray.

Nadmienić należy, że opakowania gry ze wzmianką o liczbie nośników, na których zostanie wydany tytuł, znane są od jakiegoś czasu. Dopiero jednak teraz internauci i przedstawiciele mediów zwrócili uwagę na wspomnianą informację.

Szczegół zauważono po tym, jak użytkownik forum Reddit o pseudonimie Mikeymorphin opublikował fotografie pudełka Cyberpunk 2077 w wersji PS4. Zdjęcia przedstawiają nie tylko przód opakowania, ale i tył, gdzie napisano, że na dysku konsoli projekt zajmie 70 GB.

cyberpunk_2077_pudelko
Fragment przodu pudełka Cyberpunk 2077 na PS4 (źródło: Reddit)

Produkcja studia CD Projekt Red jest jedną z nielicznych, które ukażą się na dwóch płytach Blu-Ray. Do tej pory na jednym nośniku nie pomieściły się między innymi Red Dead Redemption 2 oraz The Last of Us 2.

cyberpunk_2077_pudelko2
Tył pudełka Cyberpunk 2077 na PS4 (źródło: Reddit)

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 10 grudnia na PC, PS4 i Xbox One. Pudełkowe wydanie tytułu na komputerach osobistych zaoferuje jedynie klucz aktywacyjny na platformę GOG.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami