Assassin's Creed Valhalla - zestawy pancerzy, zbroi: co dają, jak zdobyć

Wszystkie części zbroi.

Na tej stronie tłumaczymy najważniejsze kwestie związane z zestawami opancerzenia w Assassin's Creed Valhalla. Dowiesz się tu, jak wpływają one na postać oraz jak je zdobyć.

Każdy zestaw pancerza składa się z pięciu części:

  • Opończy
  • Zbroi
  • Hełmu
  • Karwaszy
  • Spodni

Jeżeli masz na sobie wszystkie pięć części danego zestawu, otrzymasz bonus (1), który jest widoczny na karcie jakiegokolwiek przedmiotu z tego zestawu:

assassins_creed_valhalla_zestawy_pancerzy_1

W niektórych przypadkach bonusy są wielostopniowe i wystarczy nałożenie zaledwie dwóch części zestawu, aby otrzymać pierwszą premię (2):

assassins_creed_valhalla_zestawy_pancerzy_2

Bonusy są różne. Niektóre wpływają na zadawane obrażenia, inne zwiększają skuteczność skradania czy skrytobójstwa. Nie ma jednak wątpliwości, że miksowanie przedmiotów z różnych zestawów nie ma sensu - tracisz wtedy cenne premie.

Jak znaleźć zestaw zbroi w Assassin's Creed Valhalla

W grze nie możesz znaleźć od razu całego zestawu, tylko poszczególne jego części. Aby je uzyskać, szukaj na mapie i kompasie złotych ikon wyposażenia (3).

assassins_creed_valhalla_zestawy_pancerzy_3

Najlepszym sposobem na szybkie kolekcjonowanie zestawów jest skorzystanie z usług kartografa, który za niewielką opłatą może wskazać ci miejsca występowania elementów wyposażenia w wybranej okolicy. Wystarczy, że kupisz u niego mapy wyposażenia (4).

assassins_creed_valhalla_zestawy_pancerzy_4

Aby uzyskać dostęp do kartografa, musisz go najpierw wybudować w osadzie.

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami