Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Ledecestrescire (Anglia)

Miejsca wszystkich przeklętych symboli w regionie Ledecestrescire.

W tym poradniku do gry Assassin's Creed Valhalla przedstawiamy lokalizację i sposób zniszczenia wszystkich przeklętych symboli w regionie Ledecestrescire w Anglii. W tej części mapy znajdziesz łącznie 3 tego typu miejsca.

Przeklęty symbol #1

Na pierwszy przeklęty symbol trafisz w samym centrum regionu, na północ od osady Ledecestre (1). Obiekt ukryty jest wewnątrz częściowo spalonego domu. By się do niego dostać, wdrap się po spalonej części (2) i wskocz do środka.

040

Symbol (3) do zniszczenia wisiał będzie przy suficie, w drugiej części budynku. Wykorzystaj łuk, by się go pozbyć.

041

Przeklęty symbol #2

Drugi przeklęty symbol znajdziesz w południowo-wschodniej części mapy (4), tuż obok Klasztoru Alcestre. Trafisz tam na miejsce wypełnione trucizną, ze studnią (5) stojącą po środku.

042

Wykorzystaj łuk, by zniszczyć deski blokujące wejście do studni, a następnie do niej wejdź i zeskocz na dół. Tuż obok miejsca lądowania znajdował będzie się drugi symbol (6) do zniszczenia.

043

Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni w tej lokacji przeklęty symbol skryty jest w zachodniej części Ledecestrescire (7), niedaleko osady Tonnastradir. Trafisz tam do bardzo mocno zamglonej części lasu. Na jednej z drewnianych konstrukcji wisiał będzie symbol (8). Ponownie wykorzystaj łuk, by go zniszczyć i oczyścić okolicę ze spaczenia.

044

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassins' Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami