Assassin's Creed Valhalla - kamienna ściana, blokada: jak zniszczyć

Zatarasowane przejście lub podłoga.

Kamienne ściany i blokady czasami tarasują przejście w Assassin's Creed Valhalla. Jest kilka sposobów na pozbycie się ich, a wszystkie poznasz na tej stronie.

Przede wszystkim rozejrzyj się, czy w pobliżu blokady nie ma przypadkiem czerwonych słojów (1). Płyn w środku jest łatwopalny, więc wystarczy rzucić słojem w ścianę lub położyć go przy niej, a następnie strzelić z łuku w naczynie.

assassins_creed_valhalla_kamienna_sciana_2

W przypadku zatarasowanego zejścia w ziemi, nad blokadą może znajdować się ciężar na haku (2). Wystarczy zestrzelić podświetlony na czerwono hak, by linka puściła, a balast zniszczył blokadę. Spoglądaj więc zawsze w górę w poszukiwaniu ciężarów.

assassins_creed_valhalla_kamienna_sciana_3

Trzeci sposób może cię uratować w sytuacji, gdy wokół nie widzisz słojów ani ciężarów. Wymaga użycia zdolności Pułapka z zapalającym pyłem (3), celując w miejsce przy ścianie. Jeżeli bomba nie wybuchnie sama, strzel w nią drugi raz zwykłą strzałą.

assassins_creed_valhalla_kamienna_sciana_4

Ostatnia metoda jest najwygodniejsza, ale oczywiście jest kilka haczyków:

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami