CoD: Black Ops Cold War - tryb Zombies Onslaught przez rok tylko na PS4 i PS5

Kooperacyjne zmagania z falami nieumarłych.

  • Tryb Zombies Onslaught przez rok będzie dostępny tylko na PS4 i PS5
  • W wariancie dwóch graczy stawi czoła nieumarłym

Activision ujawniło nowy tryb, który pojawi się w Call of Duty: Black Ops Cold War - kooperacyjny Zombies Onslaught. Moduł przez blisko rok od premiery będzie dostępny tylko na PS4 i PS5.

Wariant przeznaczony jest dla dwóch graczy, którzy staną do walk z nieumarłymi na mapach z innych opcji wieloosobowych. Tajemnicza kula energii zamknie śmiałków na określonym obszarze, chroniąc przed spowijającym pozostałą lokację Mrocznym Eterem.

Celem jest walka z kolejnymi falami zombie. Wraz z eliminacją następnych żywych trupów, wspomniana kula nabierze mocy, a z czasem zacznie się przemieszczać - użytkownicy będą musieli podążać za sferą, by nie zginąć.

Na arenie pojawią się coraz silniejsi przeciwnicy. Wśród nieumarłych znajdą się nie tylko szeregowi wrogowie, ale też elitarne odmiany oponentów, których likwidowanie wpłynie na otrzymaną na końcu zmagań rangę - brązową, srebrną lub złotą.

Na podstawie uzyskanej oceny, gracze odblokują nagrody do wykorzystania w klasycznym trybie Zombie i pozostałych wariantach multiplayerowych. W planach są podziały na sezony, a także dodawane regularnie nowe mapy i przedmioty do zdobycia.

Call of Duty: Black Ops Cold War ukaże się 13 listopada na PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, a 19 listopada na PS5. Moduł Zombies Onslaught trafi na komputery i konsole Microsoftu dopiero 1 listopada 2021 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami