No Man's Sky dopiero teraz otrzymało potwory z pierwszego trailera gry

Piaskowe robaki pojawiły się w nowej aktualizacji.

  • No Man's Sky otrzymało aktualizację, która podwaja zawartość gry
  • Wśród nowości są piaskowe robaki
  • Inne zmiany to większa różnorodność powierzchni planet

No Man's Sky otrzymało następną dużą aktualizację. Twórcy wprowadzili do gry szereg nowości, w tym piaskowe robaki, które po raz pierwszy ujawniono w 2013 roku - w zwiastunie towarzyszącym zapowiedzi produkcji.

Kreatury miały pojawić się w premierowej wersji tytułu, ale ku rozczarowaniu fanów tak się nie stało. Później Sean Murray - założyciel odpowiedzialnego za projekt studia Hello Games - tłumaczył, że bestie postanowiono usunąć, ponieważ okazały się zbyt potężne.

Teraz jednak ogromnych rozmiarów potwory - przypominające piaskowe robaki z uniwersum Diuny - trafiły do No Man's Sky. Stworzenia potrafią ukrywać się pod ziemią, by niespodziewanie atakować gracza.

Dodano też jednak wiele innych elementów. Autorzy przekonują, że aktualizacja o nazwie Origins podwoiła ilość dostępnych treści. Przykładowo w większości układów gwiezdnych zaimplementowano nowe planety.

Ponadto zwiększono różnorodność generowanego przez grę terenu na powierzchniach planet, na których mogą pojawić się wulkany oraz nawet czterokrotnie większe od dotychczasowych góry. Odświeżono także interfejs użytkownika i tryb fotograficzny.

Poza tym przebudowano system pogodowy. Teraz warunki atmosferyczne mogą zmieniać się nie tylko dla całej planety - jak do tej pory - ale i dla konkretnych obszarów. Wdrożono również nowe zjawiska, w tym tornada i burze z błyskawicami. Do tego deszcze meteorytów.

Pełna lista wprowadzonych do No Man's Sky zmian i nowości dostępna jest na oficjalnej stronie gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami