Demo Crash Bandicoot 4 tylko z cyfrowym preorderem

Przynajmniej na razie.

  • Demo ukaże się w przyszłym tygodniu
  • Ujawniono gameplay z nową postacią, Tawną
  • Pełna wersja zadebiutuje w październiku

Activision poinformowało, że 16 września na PS4 i Xbox One pojawi się demo Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Dostęp do wersji próbnej uzyskają jedynie osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na cyfrowe wydanie gry.

Gracze sprawdzą dwa poziomy z finalnej edycji produkcji, a także otrzymają możliwość zabawy dwiema postaciami: tytułowym Crashem i złoczyńcą Neo Cortexem. Przetestują też system masek, które pozwolą skorzystać z nadprzyrodzonych zdolności.

Demo należy jednak pobrać przed 1 października. Na razie ściągną je tylko osoby składające cyfrowy preorder, ale niewykluczone, że w późniejszym terminie zostanie udostępnione wszystkim. W oficjalnym komunikacie wspomniano bowiem, że zamawiający grę przed premierą „będą jednymi z pierwszych klientów”, którzy zagrają w wersję próbną.

Ujawniono jednocześnie kolejną postać, która trafi do finalnej produkcji. Okazuje się, że gracze wcielą się też w Tawnę - dziewczynę Crasha z pierwszej odsłony cyklu. W nowej części pojawi się inna wersja bohaterki, pochodząca z alternatywnego wymiaru. Twórcy wykorzystali wspomniany motyw, by odświeżyć wizerunek podopiecznej, zmieniając wygląd i głos.

crash_bandicoot_4_tawna_gameplay
Tawna dołączyła do katalogu dostępnych postaci

Prowadzony przez Sony program internetowy PlayStation Underground opublikował trwający niespełna kwadrans gameplay, który przedstawia rozgrywkę z udziałem heroiny. Ta posługuje się między innymi linką z hakiem, umożliwiającą dotarcie do dalej położonych miejsc.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas ukaże się 2 października na PS4 i Xbox One.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami