Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiadomość na pudełku pizzy ujawnia nową wersję Crash Bandicoot 4

Kolejna gra w drodze.

Twórcy Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas najwyraźniej szykują wersję gry na Steam. Zapowiedź przybrała dość nietypowy format.

Kilku zachodnich influencerów i youtuberów otrzymało od wydawcy pudełka (bez pizzy) z pizzerii „Aku Aku’s Steam-In Pizza Shack”, co jest mało subtelnym nawiązaniem do gry i znanej, gadającej maski Aku Aku. Na opakowaniu przyklejono też etykietę opisującą „zawartość”. Nie ma tu miejsca na interpretacje - Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas zadebiutuje na Steamie 18 października.

Mało subtelna zapowiedź. Źróło: CanadianGuyEhh (YouTube).

To nie wszystko - na pudełku znalazł się też napis „Chcesz więcej? Wypróbuj naszą nową pizzę Wumpa za 12,08 dolara”. Tak się składa, że od dłuższego czasu plotkuje się, że następna gra z serii to Wumpa League i ponoć ogłoszenie planowane jest na tegoroczne The Game Awards, które odbędzie się 8 grudnia (według amerykańskiego zapisu daty - 12.08).

Według nieoficjalnych doniesień i przecieków, Wumpa League nie będzie pełnoprawną odsłoną serii Crash Bandicoot, a wieloosobową grą imprezową. Może to być coś na kształt Crash Bash, ale na szczegóły trzeba będzie zaczekać najprawdopodobniej do The Game Awards.

Co znalazło się w pudełku zamiast pizzy? Były to gadżety związane z marką. Podkładka pod myszkę z grafiką z Crash Bandicoot 4, przenośny głośnik, koszulka z logo pizzerii Aku Aku i uniwersalna ładowarka USB.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze