Skip to main content

Pizza nie kłamała. Crash Bandicoot 4 ma datę premiery na Steamie

Już nie tylko Battle.net.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time ukaże się na Steamie już w przyszłym tygodniu, 18 października - wynika z karty produktu opublikowanej w sklepie Valve.

To potwierdzenie wczorajszych doniesień. Wybrani influencerzy dostali od Activision puste pudełka po pizzy, zawierające liczne wskazówki sugerujące właśnie taką datę. Platformowy tytuł debiutował na PC już w marcu ubiegłego roku, lecz wyłącznie w sklepie Battle.net.

„Neo Cortex i N. Tropy kontratakują! Tym razem uwzięli się nie tylko na ten wszechświat, ale na wszystkie możliwe wymiary! Crash i Coco muszą ocalić wieloświat, odnajdując cztery maski kwantowe i naginając reguły rzeczywistości” - czytamy w opisie. Nie znamy jeszcze ceny.

Wymagania sprzętowe nie są wygórowane. Rekomendowana specyfikacja obejmuje legendarny procesor Intel Core i5-2500K z 2011 roku, a także równie słynną kartę graficzną GTX 970. Potrzeba jeszcze 30 GB wolnego miejsca na dysku.

Warto przypomnieć, że nadciąga najwyraźniej również całkiem nowa odsłona, co też sugerowało wspomniane pudełko - z zapowiedzią 9 grudnia, podczas imprezy The Game Awards. Nieoficjalnie mówi się, że tytuł nazywa się Wumpa League i nie będzie platformówką, lecz wieloosobową grą imprezową.

Zobacz także