Skip to main content

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas - znamy datę premiery na PC

Dziś debiutują wydania PS5, Xbox Series X/S i Switch.

  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PC trafi 26 marca
  • Na komputerach osobistych gra będzie dostępna tylko na platformie Battle.net

Activision ujawniło dokładną datę premiery Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PC - wersja komputerowa gry ukaże się 26 marca.

Nadmienić jednak należy, że w przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon cyklu produkcja na wspomnianej platformie sprzętowej nie będzie dostępna na Steamie, a tylko w cyfrowym sklepie Battle.net. Cenę ustalono na równowartość 39,99 euro (około 183 zł).

Zobacz na YouTube

Natomiast dzisiaj gra pojawiła się na PS5, Xbox Series X/S i Switch. Wersje przeznaczone na konsole Sony i Microsoftu oferują darmowy upgrade dla nabywców edycji PS4 i Xbox One, a także możliwość zabawy w 4K i 60 klatkach na sekundę oraz skrócone czasy ładowania.

To nie wszystko: z okazji debiutu na nowych platformach, przygotowano szereg wydarzeń. W ramach pierwszego gracze zdobędą darmowe skórki dla Crasha i Coco, odblokowywanych tuż po ukończeniu drugiego etapu rozgrywki. Nie wiadomo czy akcja odbędzie się na PC.

Produkcja to pierwsza od wielu lat kontynuacja uznanej serii. W tytule ponownie wcielamy się w sympatycznego jamraja, który wraz z siostrą próbuje powstrzymać złowrogich Neo Cortexa, Doktora N. Tropy i Uka Uka. Podążając za złoczyńcami bohaterowie zwiedzają różne światy.

Read this next