Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus znowu wyciekło. Znamy ofertę na lipiec

Trochę strzelania, trochę horroru, trochę platformowania.

Kolejny miesiąc, kolejny wyciek PS Plus przez oficjalnym ujawnieniem oferty przez Sony. Tym razem pakiet będzie składał się z Crash Bandicoot 4, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan i Arcadegeddon.

Niespodziankę ponownie zepsuł billbil-kun, pokazując zestaw gier w serwisie Dealabs. Użytkownik czynił to już wielokrotnie i jeszcze nigdy się nie pomylił.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas i Arcadegeddon będą dostępne w wersjach PS4 i PS5, a Man of Medan jedynie w edycji PS4.

Man of Medan to pierwsza część serii The Dark Pictures Anthology autorstwa Supermassive Games, a więc studia odpowiedzialnego za wydane niedawno The Quarry. Tutaj również mamy do czynienia z filmowymi horrorami.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to oczywiście najnowsza platformówka 3D z szalonym jamrajem. Arcadegeddon jest kooperacyjną strzelanką TPP, w której gracze walczą z falami przeciwników w środowiskach inspirowanych grami arcade.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze