Wasteland 3 - jak szybko sprzedać cały złom

Sprzedaż złomu za pomocą jednego kliknięcia.

W trakcie gry w Wasteland 3 zbierał będziesz sporo różnorakich przedmiotów, jak bronie, pancerze czy medykamenty. Istotną ich część stanowić będzie złom, który nadaje się wyłącznie do sprzedaży. W tym rozdziale wyjaśniamy jak szybko sprzedać złom bez konieczności żmudnego klikania na każdy przedmiot z osobna.

Jak w przypadku każdej sprzedaży, pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić to znalezienie handlarzy. Łatwo rozpoznać ich po ikonce $ nad głową (1). Kilku handlarzy znajdziesz w Śródmieściach Colorado Springs, kolejnych w Denver czy Dziwnowisku.

135

Rozpocznij wymianę towarów z handlarzem, a następnie kliknij na zakładkę Złom (2). Przełączy to filtr i sprawi, że będą wyświetlane tylko przedmioty kwalifikowane przez grę jako złom (3). Jeśli długo nie odwiedzałeś handlarza, do sprzedania będą dziesiątki, jeśli nie setki przedmiotów. Klikanie na nie pojedynczo zajmie ci sporo czasu.

136

Zamiast tego możesz sprzedać wszystkie te przedmioty jednocześnie. Wystarczy kliknąć na przycisk Sprzedaj złom (4), by po kilku sekundach wszystkie śmierci zniknęły z ekwipunku twojej drużyny, trafiając do handlarza i dając ci potężny zastrzyk gotówki.

Pamiętaj, by sprzedawać przedmioty tylko wtedy, gdy w drużynie jest postać z wysokim poziomem umiejętności Handel. Każdy jej poziom podniesie wartość sprzedaży przedmiotów o 50%. Dla przykładu, przedmiot wart normalnie 3$, sprzedasz z postacią z umiejętnością Handel na 6 poziomie za 9$. Warto także odblokować cechę Entuzjasta antyków z grupy Handel - sprawi ona, że przy każdej sprzedaży złomu będzie 5% szansa, że uda się za to uzyskać 50-krotność wartości sprzedanego przedmiotu.

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - jak sprzedwać i kupować przedmioty

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami