Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 3 - gdzie znaleźć handlarzy

Miejsca do kupna i sprzedaży przedmiotów.

W Wasteland 3 od początku rozgrywki zbierał będziesz sporo przedmiotów. Z pewnością jednak będziesz chciał sprzedać niepotrzebne przedmioty i kupić coś, co może wzmocnić drużynę. Gdzie w takim razie znaleźć handlarzy? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym rozdziale.

Dostęp do handlarzy zyskasz po tym, jak odblokujesz bazę i ją uruchomisz. By się do nich udać, musisz przejść do Śródmieścia Colorado Springs - wejście (1) znajdziesz w zachodnim rogu mapy.

W tej lokacji, a dokładnie w jej północnej części, znajdziesz łącznie 4 handlarzy. Są to:

  • Szalony Jimmy Bob (2) - zakręcony handlarz ma w swojej ofercie amunicję i użyteczne przedmioty, jak papierosy czy żywność.
  • Taiwan Jones (3)- handlarz, u którego kupisz bronie, amunicje, pancerz i modyfikacje do broni i pancerzy.
  • Mary Mlecznozęba (4) - u Mary znajdziesz różnorakie alkohole i narkotyki służące do krótkotrwałego wzmocnienia postaci.
  • Jimmy Długodystansowiec (5) - postać ta handluje ulepszeniami i modyfikacjami do pojazdu Kodiak.

Pamiętaj, by rozmawiać z handlarzami przy pomocy postaci, która posiada rozwiniętą zdolność Handel. Dzięki temu zyskasz trochę dodatkowego złota w trakcie sprzedaży, a zakup przedmiotów nie będzie aż tak druzgocący dla twojego portfela.

Nie musisz kierować się do konkretnego handlarza, by sprzedać mu, na przykład, niechciane bronie. Każdy handlarz przyjmie dowolne przedmioty, nie ma też żadnych ograniczeń co do dostępnej gotówki.

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - baza: jak zrekrutować doktora

Komentarze