Streamer przyłapany na oszukiwaniu w CoD Warzone, gdy chwalił się dobrą grą

Twitch ukarał użytkownika banem.

  • Gracz używał popularnego narzędzia do oszukiwania
  • Twitch zablokował konto streamera

MrGolds na Twitchu transmituje rozgrywki z Call of Duty Warzone. W trakcie jednego ze streamów został nakryty na oszukiwaniu w momencie, gdy chwalił się wysokimi umiejętnościami w strzelance.

- Pierwszy raz widzicie kogoś tak dobrego w tej grze. Mówię do was (..). Widzieliście, by ktokolwiek kiedyś grał tak jak ja? - pytał retorycznie swoich widzów. W tym samym czasie jednak na ekranie pojawiło się okienko popularnego narzędzia do cheatowania.

Program pozwala nieuczciwym graczom ustawić między innymi wspomaganie celowania. Aplikacja znajdowała się pod włączonym Menedżerem zadań, ale była bardzo dobrze widoczna, co nie umknęło uwadze internautów.

Streamera zgłoszono administratorom Twitcha i platforma podjęła stosowne działania, blokując konto MrGoldsa za złamanie regulaminu serwisu. Nie jest jednak jasne, czy nałożony ban jest tymczasowy czy stały.

Sam użytkownik próbował wyjaśnić sytuację. We wpisie opublikowanym na Instagramie przekonywał, że w trakcie feralnej transmisji nie oszukiwał - aby oczyścić się z zarzutów, w dalszej części rozgrywki udostępnił obraz z pulpitu bez dodatkowych programów.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze | Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami